KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14512061
nr 1451 2061
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 6/70, daterad 59, söder mälarstrand. Bildmått: 25x50cm, yttermått inklusive ram: 43x66cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:30:29
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén